Корзина
1 отзыв
+38098265-56-37
Корзина
Минисельхозтехника от компании "Тракторець"
Мотокультиватори

Мотокультиватори

Мотокультиватори - не просто машини, а відмінні і незамінні помічники. За допомогою маленького сучасного культиватора Ви можете виконувати міжрядні роботи, прополювання, відмінно працювати в квітниках і біля дерев. Саме маленька вага сприяє тому, що працювати з ним можуть не тільки представники чоловічої статі, а й жінки та літні люди.

 

Мотокультиватори - не просто машини, а відмінні і незамінні помічники. За допомогою маленького сучасного культиватора Ви можете виконувати міжрядні роботи, прополювання, відмінно працювати в квітниках і біля дерев. Саме маленька вага сприяє тому, що працювати з ним можуть як дівчата, так і літні люди.

Так само є моделі з професійним двигуном. Вони, як правило, використовуються для міжрядних робіт, на великих площах землі (до гектара), засаджених різними культурами. Агрегати середньої маси з можливістю агрегатування навісного обладнання ― найпопулярніший клас культиваторів. Ці машини, на протязі всього сезону, дозволяють виробляти повноцінну обробку земельних ділянок, тобто від культивації та посадки різних культур, до їх підгортання, прополки і викопування. Середня маса мотокультиватора такого рівня ― 50 кг.

Мотокультиватори комплектуються двотактними або ж чотиритактними двигунами внутрішнього згоряння. Мотокультиватори, на яких встановлені двотактні двигуни, мають менший моторесурс, ніж мотокультиватори з чотиритактними. До того ж, чотиритактний двигун ― це гарантія тривалої, якісної роботи і економія в плані витрат палива. Мотокультиватори використовують повсюдно, від невеликих і середніх присадибних ділянок, до великих фермерських господарств.

Операції по роботі з грунтом здійснює головна складова мотокультиватора ― фреза. У порівнянні з плугом, фреза набагато якісніше здійснює розпушування. Сам мотокульватор простий і зручний в обігу, не вимагає великого приміщення для зберігання і дозволяє транспортувати навіть у легких автомобілях.